Zoals de meeste al weten is er een enquête verstuurd met betrekking tot het reilen en zeilen binnen TV Rapid. Het doel van de enquête is de bevindingen van onze leden inzichtelijk te krijgen. Wat is goed en wat kan er beter? Maar ook: wie zou iets voor onze club, op welke manier dan ook willen betekenen?

Dit geeft ons als bestuur de input om te kunnen werken aan een lange termijn visie, waarin we zullen proberen de belangen van jong en oud te behartigen.

We hebben al heel wat reacties mogen ontvangen. Mocht je de enquête nog niet ingevuld hebben, dan verzoeken wij je dit , middels onderstaande link, alsnog te doen. Dit duurt 5 tot 10 minuten.

KLIK HIER OM DE ENQUETE IN TE VULLEN

 

 

Deel dit artikel:
[socialwrap align=”left”] [socialicon name=”fb” url=”” ][/socialicon] [socialicon name=”linkedin” url=”” ][/socialicon] [socialicon name=”twitter” url=”” ][/socialicon] [socialicon name=”google” url=”” ][/socialicon] [/socialwrap]